O nás

Všechno začalo mou vlastní druhou svatbou… Chtěla jsem všechno dokonalé, přesně podle mých představ, půl roku jsem ladila vše do posledního detailu. Povedlo se. Ten den ve mně zanechal nezapomenutelný pocit lásky, štěstí a spokojenosti.

Pak už byl jen krůček k tomu, abych zorganizovala svatební den mé kamarádce, potom i její kamarádce. Líbilo se mi dávat jejich snům a přáním reálnou podobu, zařídit vše od svatebního oznámení po zprostředkování svatební cesty.

Organizovat svatby mě prostě baví!

Petra

Počátkem byla myšlenka. Ne moje, ale Petry. Mně se líbila. A moc! Myšlenka, samozřejmě.

Obě dvě máme rády preciznost, smysl pro detail, originalitu…

Naši nabídku přikořením svým venkovským naturelem, vřelým srdcem a dlouholetými zkušenostmi z oblasti produkce a aktivit ve velkém i komorním stylu, ve kterých se nebudou nudit ani Vaše ratolesti.

Důležitý je zážitek a já věřím, že zážitek s La Moe bude jeden z nejlepších.

Martina

Už jako malá jsem byla okouzlena každou událostí, která byla něčím výjimečná. Tyto momenty mi utkvěly v paměti a na princeznovské svatby, luxusně zabalené dárky a nádherně vyzdobené interiéry či exteriéry ráda vzpomínám. A dnes i vytvářím. Více jak deset let se naplno věnuji aranžování, kreativnímu tvoření a interiérovým dekoracím. Stále vymýšlím a postupně realizuji nové nápady. A tak, když mě Petra oslovila s nabídkou spolupráce v týmu, kde moje práce bude obnášet vše kolem designu, řekla jsem své: „ANO“

Díky naší spolupráci se Vaše sny, představy a přání stanou skutečností.

Jindra

Mezi naše základní kréda určitě patří:

  • Vášeň i závazek – Milujeme svou práci! Od počáteční inspirace až po dokonalou organizaci, rádi probouzíme naše myšlenky k životu, radíme, aby výsledkem naší práce byla  nezapomenutelná svatba.
  • Sympatie a pragmatismus – Nabízíme individuální přístup ke klientovi a nasloucháme jeho přáním, dáváme jim reálnou podobu.
  • Poctivost – Nadčasové, výjimečné svatby jsou důsledkem dokonalé spolupráce, efektivní organizace a pečlivé pozornosti detailu. Pracujeme společně s týmem doporučených prvotřídních dodavatelů, pečlivá koordinace a logistika je zárukou vysoké kvality našich služeb, jejichž cílem je Váš pocit absolutní dokonalosti. Samozřejmostí je plná diskrétnost.
  • Porozumění a cit – Uvědomujeme si, že snoubenci plánují jedinečný den, tudíž neočekávají nic nedokonalého.
  • Profesionalita – Přijímáme omezený počet svateb za sezónu, abychom si vytvořili úzkou vazbu s klienty, aby se zajistilo, že svatba je dokonalým odrazem každého jednotlivého páru
  • Logistika – Naším cílem je prostě naplánovat a organizovat svatbu, která nejen splní, ale i překoná očekávání Vás, našeho klienta, a zachytí to, co je pro něj nejdůležitější – nezapomenutelný  svatební den.
  • design a styl – Přinášíme do života krásný, nadčasový a klasicky elegantní svatební design, doplněný dotekem moderního stylu, který vytváří pro své klienty nádherné, dokonale organizované svatby a večírky. Dokážeme intimní, romantickou svatbu i extravagantní párty.

Dost o nás… Jste pár, kterému záleží na originalitě, jednotném stylu a eleganci s kapkou humoru a nadsázky? Chcete prožít Váš velký den bez stresu a spolehnout se na profesionály? Pak věříme, že pro Vás bude firma La Moe nepostradatelná.

Prostě a jednoduše: dejte nám vědět, kdy je ten Váš slavný den!

Těšíme se!

Petra, Martina a Jindra.